Firmamız Next&NextStar, Mag, Teknoline, Powermaster, Neutron, Uniview, ISEE gibi markaların satışını yapmakta ve onlarca bayisi bulunmaktadır.

Uydu sistemleri, güvenlik kamerası sistemleri, elektronik malzeme satışı yapan E Ticaret Siteleri, Sanal Mağazada Satış yapan Firmalar (Toptan fiyatlarda) bayimiz olarak stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar stok riskleri bulunmaz.

E ticaret sitesi olan firmalara XML desteğinde bulunmaktayız. Böylece ürünlerimizi uğraşmaksızın sitelerine yerleştirebilirler. Online Stok takibi yapabilirler.

Bayimiz Olan Firma ve satıcıların Kar marjı %10 İle %50 arası değişmektedir. Ortalama Karlılık oranı %20 civarıdır.

Firmalar bayi ekranımızdan, bayi alış ve satış fiyatlarını online olarak görebilir, Siparişleri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirler.

Kredi kartı ve havale seçeneğinde ödeme yapabilirsiniz.

Bayi ekranından aldıkları ürünleri ister müşterilerine direk gönderim, isterlerse de kendi firma adreslerine gönderimini sağlatabilirler.

Tüm ürünlerin stok güncellemesi anlık yapılmaktadır XML e anlık yansımaktadır.

Bayi Kargo ücreti 0 – 5 Desi Aras Kargo KDV dahil 12 TL olup. Artan desilerde ürün sipariş agırlığına göre otomatik hesaplanmaktadır.

13.30 kadar yapılan siparişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.

Bayi Kayıt Ekranı

 

Firma Bilgileri

İletişim Bilgileri